Urszula&Maciej

Urszula & Maciej

Cześć!

Witam po długiej przerwie. Chciałbym Wam zaprezentować skrót z reportażu Urszuli i Macieja. 🙂

Uroczystość ślubu odbyła się w pięknym kościele Rzymskokatolicki pw. NMP Matki Kościoła położonym w Białymstoku przy ulicy Pogodnej.

Po uroczystości udaliśmy się do wyjątkowego miejsca, a mianowicie do Zielonych Zaścianek, gdzie odbyło się przyjęcie weselne Uli i Macieja. Zielone Zaścianki to urokliwa agroturystyka znajdująca się nieopodal Białegostoku w Zaściankach. Szukasz miejsca na przyjęcie w stylu Garden Wedding oraz Slow Wedding – Zielone Zaścianki idealnie wpisują się w te pojęcia. Duża przestrzeń, urokliwy staw miejsce na ognisko oraz serwowany przez szefa kuchni grill – to jest to!

Przyjęcie weselne rozkręcał znany w podlaskich i nie tylko rejonach Dj Michał Sieradzki (https://www.facebook.com/DjMichalSieradzki ). Ponadto nie zabrakło dodatkowych atrakcji. Jedną z nich była stylowa retro fotobudka @fotoklasyk (https://www.facebook.com/Fotoklasyk), dzięki której goście mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w różnych przebraniach a następnie dostać wydrukowane zdjęcie. O kolejną atrakcję zadbała para (https://www.facebook.com/Czupakabra.fireshow), która zrobiła pokaz ognia. Skomplikowane ewolucje z płonącymi kijami oraz poi – robi wrażenie!

W ten ciepły sierpniowy wieczór nie mogło zabraknąć zimnych, orzeźwiających drinków, o które zadbało Imprezowe Love (https://www.facebook.com/ImprezoweLoveAtrakcje). Wszystko sfilmowała ekipa filmowa Pracownia Fenix (https://www.facebook.com/PracowniaFenix).

Ponadto do sukcesu tego dnia przyczynili się:

Make Up – Ewelina Sztamm https://www.facebook.com/EwelinaSztammMakeup

Fryzjer – Marta Żułkowska https://www.facebook.com/profile.php?id=100076261422073

Suknia – Mija Loraa https://www.facebook.com/mijaloraa

Pierwszy taniec (układ) – Grzegorz z Studio Tańca Feniks https://www.facebook.com/stfeniks

Florystka – Dorota Oniśko https://www.facebook.com/profile.php?id=100082567819448

Zapraszam do oglądania!