Paulina & Hubert – Hotel Nowodwory

Cześć! Witajcie w nowym roku!
Ten rok zaczynam od zaprezentowania skrótu reportażu Pauliny i Huberta. Paulina to osoba  o nietuzinkowym głosie oraz niesamowitym uśmiechu. Hubert zaś to codzienny „bohater” pełniący służbę w PSP.
Magiczne przeżycia tego wyjątkowego dnia rozpoczęły się od przygotowań w urokliwym Hotelu Nowodwory w Ciechanowcu. Młoda para otoczona była elegancją i spokojem tego miejsca, tworząc niezapomniany klimat oczekiwania na wielkie „tak”.

Następnie uroczystość przeniosła się do malowniczego kościoła na terenie Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu. W otoczeniu historii i tradycji, para złożyła sobie przysięgę miłości, tworząc niepowtarzalne wspomnienia.

Po ceremonii wszyscy goście udali się do Hotelu Nowodwory, gdzie czekała na nich elegancka sala bankietowa. Przyjęcie weselne w tym urokliwym miejscu było pełne uścisków, tańca i niepowtarzalnych chwil szczęścia, które pozostaną w pamięci wszystkich na zawsze. To połączenie dwóch wyjątkowych miejsc stworzyło niezapomnianą atmosferę tego magicznego dnia. Atmosferę urozmaicał uznany zespół Show Band, który zabrał wszystkich na muzyczną podróż, dodając wyjątkowego charakteru temu magicznemu dniu.

Dwa wyjątkowe miejsca tego dnia były początkiem historii, którą uwieczniłem na fotografiach. Dziękuję, zerknijcie!