Monika & Łukasz – Folwark Nadawki

Monika i Łukasz – niezwykła para młoda, której ślub i wesele były prawdziwym wydarzeniem pełnym miłości i radości.

Ich niezapomniana historia rozpoczęła się od przygotowań Moniki w renomowanym salonie Beauty Lounge Kateryna Slobodian, gdzie każdy detal był perfekcyjnie dopracowany.

Ślub odbył się w malowniczym kościele Rzymskokatolickim pod wezwaniem św. Anny w Białymstoku, gdzie Monika i Łukasz powiedzieli sobie „TAK” w obecności najbliższych.

Następnie uroczystość przeniosła się do urokliwego Folwarku Nadawki niedaleko Białegostoku, gdzie atmosfera była nasycona radosnymi uczuciami i śmiechem. To właśnie tam, w magicznym otoczeniu, Monika i Łukasz świętowali swój wielki dzień. Folwark Nadawki otoczony jest malowniczymi krajobrazami, pełnymi zieleni i spokoju. Z dala od zgiełku miasta, to magiczne miejsce oferuje niepowtarzalną atmosferę, która sprawia, że każdy moment staje się wyjątkowy. Dla par pragnących niezwykłego ślubu i wesela, Folwark Nadawki staje się doskonałym wyborem. Przestronne sale, ogrody pełne kwiatów i unikatowa atmosfera sprawiają, że każdy moment tego wyjątkowego dnia nabiera niepowtarzalnego blasku. Perfekcyjnie dostosowane przestrzenie weselne pozwalają na realizację najpiękniejszych marzeń. Dla fotografa ślubnego, Folwark Nadawki okazał się prawdziwym klejnotem. Każdy zakamarek tego miejsca jest wyjątkowy. Przyrodnicze światło, rustykalne tła i malownicze detale tworzą idealne warunki do uchwycenia piękna chwil, które tworzą historię Moniki i Łukasza.

Nie można zapomnieć o niezrównanym DJ Damianie Gardockim, liderze zespołu EXELENT, który nie tylko poprowadził imprezę, ale również umilał czas swoją muzyką, włączając grę na saksofonie. Jego talent oraz zaangażowanie wypełnił salę energią przez co parkiet „płonął”.

Ślub Moniki i Łukasza to nie tylko zapisane w pamięci zdjęcia, ale także uczucia, które pozostaną w sercach wszystkich uczestników na zawsze.

Ponadto w ich najważniejszym dniu przyczynili się:
-Kamera NOVA Studio

-Fryzjer Ewelina Polkowska

-Suknia Mija Loraa

-Dekoracja Siostry Dekorantki

Miłego dnia 🙂